אלון עדר ולהקה

אמפי - 16:0 19/05/2017

אלון עדר ולהקה

שנתיים אחרי הפריצה הגדולה של אלון עדר עם קצת אהבה לא תזיק אלון עדר חוזר לשתף פעולה עם להקה (הלוא הם ה-להקה בה' הידיעה, ללא ה' הידיעה) באלבום חדש ומשובח, שעל בואו בישרו הסינגלים ״הרבה להגיד״, ״אל תעזבי אותי״ ו״שיר לאמא״ הממכר שהפך ללהיט ענק. ״השמרנים שוב באופנה״ הוא אחד האלבומים המדוברים של התקופה, התקשורת מחבקת, הקהל מצביע בידיים וברגליים והמוזיקה מהלכת קסם. יחד הם יוצאים לסיבוב הופעות ברחבי הארץ.

 ב2010 הגיח עדר לראשונה לתודעה עם אלבום בכורה שהכיל שירים שלו ושירי משוררים וסימן אותו כאחד הכותבים והמבצעים החדשים המרתקים ביותר במוזיקה הישראלית. כבר באותה שנה הוציא את אלבומו השני, הפעם תחת השם "אלון עדר ולהקה" בו צירף שותפים נפלאים לעיבוד וההפקה של יצירתו המוזיקלית. האלבום זכה לשבחים ומחמאות בקרב מבקרים ושדרני רדיו ורבים סימנו אותו כתקווה הגדולה של כתיבת השירים העברית.

ההבטחה מומשה לפני כשנתיים בהצלחה יתרה - האלבום "סיכום החיים עד עכשיו" והלהיט הגדול "קצת אהבה לא תזיק" שמושמע ללא הרף עד היום, מיצבו את אלון כאחד היוצרים הסוחפים והמרגשים בארץ וקהל חדש נחשף ליצירתו יוצאת הדופן והחל לפקוד את הופעותיו ברחבי הארץ. ההצלחה לא סינוורה את אלון עדר שבמקביל לכיבוש המצעדים, הוציא אלבום שני במסגרת הפרויקט האלטרנטיבי שלו, "קסיו זעם" ממשיך להופיע על הבמות הגדולות בארץ ובפסטיבלים המרכזיים ולייצר שירים שלתחושת רבים ייכנסו לספר השירים הישראלי.


אלון עדר ולהקה – רן דרום (גיטרה), ספי ציזלינג (חצוצרה), יונתן רוזן (תופים), אבנר קלמר (כינור), נדב הולנדר (בס)

פסטיבל יערות מנשה

גופים תומכים

עיצוב: אורית קדם  |  Tivonet