יעל דקלבאום ואנסמבל תפילת האמהות

אמפי - 21:0 18/05/2017

יעל דקלבאום ואנסמבל תפילת האמהות

יעל דקלבאום ואנסמבל תפילת האמהות

Women Peace Ensemble


אנסמבל נשים חדש פורץ גבולות, המאחד על במה אחת, 14 נשים חילוניות, דתיות, מוסלמיות, נוצריות ויהודיות כאחת, בהילולה של עוצמה נשית, הנושאת על גליה את הבשורה של העולם החדש; עולם בו נלמד לראות את היופי שבשונה, להתאחד מעל לדת ולאום, ונשיב למרכז את הדגש על ערכים של אנושיות, אותנטיות, לב, ערבות הדדית ותקווה.

האישה הנה מרכיב הכרחי, חיוני ובלתי נפרד מבניתו של עולם חדש זה, ודרך המוזיקה, ההרמוניה והקצב, נצא למסע ממיס לבבות, רוקע רגלים, ותפילה משותפת, שתפתח שערי שמים.
יעל דקלבאום יצרה את השיר ״תפילת האמהות״ כדי לתמוך בצעדות התקווה של ״נשים עושות שלום״, בה צעדו באוקטובר האחרון מצפון הארץ לירושלים עשרות אלפי נשים משמאל ימין ומרכז, ערביות, יהודיות ישראליות ופלסטיניות בתפילה משותפת לשלום בין העמים, והשבת התקווה לעתיד לחיים ראויים למען הדור הבא של היושבים על הארץ הזאת.
השיר הפך להמנון של הצעדה, וממשיך להדהד בכל העולם אל מליוני אנשים את התפילה, שאומצה כבר באיטליה, ספרד, גרמניה, צרפת, דרום אמריקה ועוד. 

על הבמה יבוצעו קטעים חדשים שיצרה יעל באנגלית ועברית, וקטעים בערבית שנוצרו בשיתוף עם הגר סמיר, מרים טוקאן ויוצרות נוספות, הנושאים בתוכם את המסר של מהפיכת הנשים העולמית, שלום, אהבה ואחדות.
 
 
המוזיקה מחברת בין רגאיי, פולק, מוזיקה ערבית וספיריצ'ואלז, ומגיעה לגוף דרך הראש, הלב והרגליים.

 

בהשתתפות הזמרות: אבבה דסה, מרים טוקאן, הגר סמיר, דניאל רובין, בת חן אדרי, מירה עילבוני, מייסא דאו, יראת יעקב, מייסא דאו
קרן טפרברג - תופים, עינת הראל - שירה וכלי הקשה, לירון מיוחס - שירה וכלי הקשה, גל מאסטרו - קונטרבס,  טל סנדמן - גיטרה חשמלית, טליה ארדל - שירה וצ׳לו
הפקה מוזיקלית: אדם בן אמיתי
פסטיבל יערות מנשה

גופים תומכים

עיצוב: אורית קדם  |  Tivonet