מה זה פסטיבל?

הזדמנות לאסוף את כל השבטים, להיפגש, להכיר, לצאת מהשגרתי, להיחשף לזרמי תודעה חדשים, לעבור תהליך אישי-חברתי-רוחני ולקחת הביתה לקהילה השראה לשינוי העולם.

מה זה יערות מנשה?

לב המרחב הביוספרי מגידו; מרחב הטיול הטבעי שלנו; בית לחיות וצמחים מגוונים; אזור מרעה לבקר, שטחי גידול שלחין; חמצן, אדמה, מים (בלי אש בבקשה!)

מה מיוחד בפסטיבל יערות מנשה?

השילוב בין הקהלים השונים שמרכיבים אותו; בין התכנים השונים שמתקיימים בו; בין האמנים שמציגים בו. השפע, המבחר, הפשטות, החידוש. היער. האנשים.

פסטיבל יערות מנשה נותן מקום לאמנות עם תעוזה, עם אמירה, עם חידוש.

בפסטיבל משתלבים תחומים שונים של יצירה, לכדי חוויה רב-חושית עשירה ומעניינת, עם מרווח נשימה שמכבד את המגוון האנושי והטבעי.

למי זה מתאים?

לך!

כלומר, לכל מי שסקרן ופתוח, לכל מי שבעניין.

מתאים לכל הגילאים, גברים נשים, ילדים, זקנים וטף. כל העדות, הדתות, המגזרים והמגדרים מוזמנים ומוזמנות באהבה.

לאן הולך הכסף?

מדובר באירוע ללא מטרות רווח. אנחנו מתכננים בכל שנה תקציב מאוזן – כלומר, מכירות הכרטיסים ושאר ההכנסות מכסות בדיוק את העלויות של החשמל, הגברה, תאורה, משטרה, גדר, רשתות ושאר הוצאות, וכמובן – תשלום לאמנים. אם נשארת יתרה, היא נשארת לשנה הבאה.

חשוב לנו לשמור על מחירי כרטיסים ידידותיים, חשוב לנו להקפיד על תשלום הוגן לאמנים, חשוב לנו להימנע מפרסומות בפסטיבל, חשוב לנו להגדיל את כמות המשתתפים רק בעשרה אחוז כל שנה. בין כל אלה – אנחנו משתדלים לשמור על איזון.

מי מארגן את זה?

אנחנו קבוצה של אנשים שאוהבים יער, תרבות, מוזיקה, עבודה, יוזמות מטורפות.

חלקנו בעניין מאז 2009, עוד ועוד אנשים מצטרפים כל שנה. רובנו תושבי מועצה אזורית מגידו, והמועצה גם לוקחת את האחריות על קיום האירוע.

* הפסטיבל נמצא תחת ניהולה של מועצה אזורית מגידו, ומתנהל כחוק, בתיאום ולפי הוראות המשטרה, קק"ל ושאר הרשויות הרלוונטיות.

כמה מילים על הפסטיבל. חופש, יצירה ואהבה כמה מילים על הפסטיבל. חופש, יצירה ואהבה כמה מילים על הפסטיבל. חופש, יצירה ואהבה כמה מילים על הפסטיבל. חופש, יצירה ואהבה כמה מילים על הפסטיבל. חופש, יצירה ואהבה
כתבו עלינו WROTE ABOUT US

 
ארט: אלעד אלחרר  |  Tivonet