תכנייה PROGRAM

30/05/2019 יום חמישי

תכניה מודפסת מחכה לכם בפסטיבל

שורש

21:00 מארק אליהו
22:00 21:45 יונתן קונדה ולהאור רובין עם SPiRULiNA
22:00 אסף אמדורסקי
23:00 Roni M
23:00 23:15 Tiny Fingers + שי בן צור
00:30 TATRAN
02:00 Treeboga

ארמגדון

16:00 Youth TakeOver
19:00 הדיבור וזיו נדיב
19:30 עידן שפירא וחלקי פנים
20:00 20:15 זולי והחזזיות מארח את זאב טנא
21:00 Vitis & Strier 21:15
22:00 Plastic Soup
22:30 Zohar Ginzburg 22:45
23:30 Oy Li מארחים את קובי פרחי
00:30 סירנות
01:00 GOOD INTENTIONS
01:30 Saffek
02:00 lower splendor

קרחת יער

16:30 אוהל אברהם / פופ אפ באלאדי خيمة إبراهيم / بوب أب بلدي
17:00 נשים שרות תפילה
17:30 17:15 אנסמבל מקאמאת למוזיקה מן המזרח
18:00 Apo Sahagian 18:15 מארח את מעין לינק ולירון מיוחס
19:00 19:15 צלילי פלסטין בניצוחו של מועין שעיב (שכם, קלקיליה וג'נין)
20:30 אנסמבל פארן והזמרת טימה (מרוקו)
21:30 להקת שהריאר
22:30 מומין ססלר וצועני קשאן (תורכיה)
23:30 מקלדות הרעם עם גיל רון שמע #קפה ג'לאל
00:30 דיג'יי menachem26 (תורכיה)

העץ

18:00 אלון גילרון
19:30 נועה שפירא ועלמות החן
20:30 InAbell
21:30 SAFE BOND
22:30 22:45 - יואב ארבל
23:30 23:45 - Other Face
02:00 Monsta (Boaz Bentur) - Deep Dive session

ברחבי הפסטיבל

09:00 התנדבות בחוות תלמים

ילדים

סדנאות ושיחות

09:00 התנדבות בחוות תלמים
17:00 דרך הליצן - רומן קויפמן
17:30 הטבע שלך- אייל שי
18:30 רוצים לשיר- מיכל מזר

מאסטר קלאס

31/05/2019 יום שישי

תכניה מודפסת מחכה לכם בפסטיבל

שורש

16:00 שי צברי ונבחרת הגרוב
17:00 Forestt
18:00 The Paz Band
18:30 יוסי מזרחי
19:00 Balkan Beat Box
20:30 Bemet מארח את אלון אולארצ'יק
21:00 21:10 אדם זולוד
21:30 אקו - אחת אבל לא היחידה
22:30 22:40 יקיר הלל
23:00 פלא אוזן .ft פישי הגדול, ג'אזז, טדי נגוסה
00:30 עדי אולמנסקי LIVE
01:30 Kabako

ארמגדון

10:00 רונן שמואלי והג׳אז אינסטיטיוט של רימון מארחים את סגול 59
11:00 שלישיית יוגב שטרית
12:00 TIGRIS
13:00 Blind Orchestra Yearot Menashe
14:00 OUZO BAZOOKA
15:00 O Mer
16:00 אפטר מידנייט עם יהודה עדר ואורח מסתורי
17:00 שאזאמאט
18:00 תום פלוס
18:30 נגה שלו וילדי הוודו
19:00 19:15 PUFFERFISH
20:00 טל פרידמן והחתולים השמנים
21:00 Malox
22:00 Dirty Fly
23:00 Gunned Down Horses
00:00 BĘÃTFÓØT
01:00 TAWIL
01:30 ארמגדון ג'אם

קרחת יער

09:30 ילד בוץ - תיאטרון מחומר חי
11:00 ILHAAM project (צרפת)
12:00 Alon Lotringer
13:00 ספיישל רגאיי ודאנסהול עם YA!productions
16:00 להקת מחול ביתא - BUG
17:00 ביט בעברית
18:30 גיל קרר - ארץ / Earth
19:30 אבי בללי וגליה חי
20:30 יעל קראוס
21:30 נו פרשר לאב
22:30 טקס בראשית 2019
23:30 Pashtoota Rave

העץ

09:00 במה פתוחה בעץ
10:30 מירב הלינגר ~ פסנתר ונבל על העץ
11:30 יובל סלע * אורן צור * נדב בכר
12:30 1:1 לאון פלדמן מארח את אורי בראונר כינורות
13:00 הדס אלימלך והפסנתר
13:30 13:45 שלי לוי
14:30 14:35 - ספיר וולך והלהקה
15:30 נדב הולנדר
17:30 1:1 לאון פלדמן מארח את אביגיל קובארי
18:00 18:15 - ניר שלמה
19:00 19:15 - גיל בר הדס
20:00 1:1 לאון פלדמן מארח את עדי אולמנסקי
20:30 לורן נוימן
21:30 Oded
22:30 טל פוגל
23:30 אלה רונן והלהקה
00:30 Dialgo

ברחבי הפסטיבל

12:00 רצח ביערות מנשה!
16:00 הפיראטיות הפיראטיות - Las Piratas Piratas

ילדים

09:30 ילד בוץ - תיאטרון מחומר חי
10:00 היכרות עם שפת הסימנים לתינוקות
11:00 שעת סיפור - שלמה המלך ואשמדאי

סדנאות ושיחות

07:00 חמשת היסודות של הצ'י-גונג, עם הילל ירון
08:30 יוגה לילדים, עם אור בר
09:30 נשימה מודעת דרך הצ'אקרות- גילי ולנר
10:00 ליקוט ומשחקים בטבע- אורי טרק
11:30 אקרובלאנס עם ינאי ואורין לב-אור
13:30 להתאוורר ולאלתר- סדנת משחק ואילתור, עם נטע זייד
15:00 מחול טרייבל פיוז'ן- אליזבת זהר
16:00 ילדים מחוללים עולם, עם מורי דטנר
17:00 בוליווד - חיים בסרט הודי... עם יעל טל נוטע
18:00 יוגה דינאמית, עם ניר וענת רז

מאסטר קלאס

11:30 סגול 59 - סדנת פריסטייל ראפ
13:00 רונן שמואלי - סדנת הלחנה בזמן אמת
14:30 מורדי פרבר - סדנת אמן
16:00 יפתח כדן - סדנת אומן
17:30 ארי גורלי - סדנא מעשית בהלחנת שירים

01/06/2019 שבת

תכניה מודפסת מחכה לכם בפסטיבל

שורש

10:30 תומר ישעיהו
11:00 11:15 שירי מסיבות
11:30 Acid Moon and the Pregnant Sun
12:30 12:45 סנגיט קולקטיב מארחים את AvevA
12:30 Itamar
14:00 רבע לאפריקה
15:30 התקווה 6

ארמגדון

09:00 חמישיית שי חזן מארחים את אלברט בגר
10:00 גלעד הראל והניו אורלינס פאנקשן במחווה לדייב טאראס
11:00 טקסטיל
12:00 Buddhahood
12:30 ארמגדון ג'אם

קרחת יער

09:00 בארץ סין
10:00 Trikudhim- טריו ריקודים הודים
11:00 לירון מיוחס
12:00 ווימבו סימבה -שירת האריות

העץ

09:00 ספיישל 50 שנה לוודסטוק
09:00 יאיר ורמוט - מופע טאר פרסי
09:30 9:45 - עונגי ציזלינג - DJ Set
12:00 12:15 / 13:45 - גיל מטוס מתקלט (כאן 88)
13:00 Alma Madre' Band

ברחבי הפסטיבל

11:00 אם יוצאים עם אסף וחברים מגיעים למקומות נפלאים
13:00 ריקודים מהקופסא - יעל בקר

ילדים

09:00 יצירת פיות ויצורים מהטבע
09:00 בארץ סין
11:00 אם יוצאים עם אסף וחברים מגיעים למקומות נפלאים
12:00 ווימבו סימבה -שירת האריות

סדנאות ושיחות

07:00 אשטנגה יוגה סדרה ראשונה, עם אוהד עופר
09:00 יצירת פיות ויצורים מהטבע
09:00 אקרובאלאנס להורים וילדים, עם מיטל רוטשולב
10:30 קונטקט - מפגשים בתנועה, עם שחר בן עמי
11:00 אם יוצאים עם אסף וחברים מגיעים למקומות נפלאים
12:00 Sound Healing Journey, עם רן גרסון

מאסטר קלאס

10:30 גלעד דוברצקי - סדנת תיפוף רחוב
12:00 קרן דוניץ - סדנת שירה הודית
13:30 סדנת לופר עם כנרת ארז + אנסמבל TOTAL VOCAL