תוכניה Program

יום חמישי 30/05/2019

21:00
השורש
מארק אליהו
מארק אליהו במופע חדש ומרתק הנע בין המסורתי לאישי, בין האקוסטי לאלקטרוני | למידע נוסף
22:00
שורש - במה קטנה
21:45 יונתן קונדה ולהאור רובין עם SPiRULiNA
מופע ספוקן-וורד וביטים – מוסיקת נשמה שמשוטטת בין עולמות ושפות, בין היפ-הופ לפיוט ובין תפילות מקוריות למקורות. | למידע נוסף
22:00
השורש
אסף אמדורסקי
מופע אלקטרוני חדש המציג את השירים החדשים והישנים בעיבודים חדשים, בסאונד עמוק, מתוק ורקיד מתמיד | למידע נוסף
23:00
השורש
Roni M
רוני מאיר, בסיסט זמר ומפיק, מתגורר בברלין בשנים האחרונות, עם פרוייקט הסולו האקספירמטלי בסיגנון אלקטרו גרוב אורינטלי | למידע נוסף
23:00
השורש
23:15 Tiny Fingers + שי בן צור
להקת הרוק הפסיכדלי בשיתוף הפעולה המסעיר עם שי בן צור, על קו הודו - ישראל - החלל החיצון | למידע נוסף
00:30
השורש
TATRAN
הפאוור-טריו האינסטרומנטלי האולטימטיבי. TATRAN. תמוז דקל, דן מאיו, אופיר בנימינוב | למידע נוסף
02:00
השורש
Treeboga
מסע שבטי פסיכודלי ועמוק עם דיג׳רידו ותופים לייב בשילוב סאונדים אורגניים מהטבע ופסיכדלייה אלקטרונית | למידע נוסף

יום שישי 31/05/2019

16:00
השורש
שי צברי ונבחרת הגרוב
שי צברי ונבחרת הגרוב של המזרח התיכון באים להרים את היער בחגיגה של קצב, שירה וסאונד מושלם | למידע נוסף
17:00
השורש
Forestt
פולק פסיכדלי, נגיעה צוענית ומוזיקה מדרום אמריקה; טאצ' אפלולי, חזרתיות שבטית וטקסים שמאניים - היער מתעורר | למידע נוסף
18:00
השורש
The Paz Band
להקת The Paz Band עם האלבום החדש Supply & Demand מביאה ליער רוקנרול אנרגטי ואלטרנטיב | למידע נוסף
18:30
השורש
יוסי מזרחי
Grandpa Tapes: טעימה ראשונה מפרויקט סולו ראשון של הגיטריסט והמפיק יוסי מזרחי | למידע נוסף
19:00
השורש
Balkan Beat Box
לראשונה בפסטיבל יערות מנשה! Balkan beat box!!! | למידע נוסף
20:30
השורש
Bemet מארח את אלון אולארצ'יק
Bemet & The Rave Band בקרחנה לייב אורקולית מקפיצה, מארחים לראשונה את אגדת המוזיקה הישראלית אלון אולארצ'יק | למידע נוסף
21:00
21:10 אדם זולוד
אדם זולוד הוא אחד הראפרים הכי מיוחדים ובולטים שיש באנדרגראונד הישראלי | למידע נוסף
21:30
השורש
אקו - אחת אבל לא היחידה
אקו מארחת את לונא אבו נסאר, ג'ני פנקין וסימה נון בחגיגה של היפהופ נשי סוחף | למידע נוסף
23:00
השורש
פלא אוזן .ft פישי הגדול, ג'אזז, טדי נגוסה
פלא אוזן - יוצרים שינוי חיובי במציאות בעזרת היפהופ חברתי חזק ומדויק. מארחים את פישי הגדול, ג'אזז, טדי נגוסה | למידע נוסף
00:30
השורש
עדי אולמנסקי LIVE
ADI מגיעה עם מופע חדש עם להקה אחרי שנה מוצלחת שבה השיקה אלבום בכורה ופרויקט חדש בעברית | למידע נוסף
01:30
השורש
Kabako
הגלגול החדש של קבקו משלב כלים אפריקאיים עם תופים, סמפלרים וסינטיסייזרים. מסיבה חיה! | למידע נוסף

שבת 01/06/2019

10:30
השורש
תומר ישעיהו
מייסד להקת Isiah, זמר-יוצר, גיטריסט ובוזוקאי עם צליל וסגנון ייחודי- תומר מגיע לפסטיבל עם אלבום רביעי | למידע נוסף
11:00
שורש - במה קטנה
11:15 שירי מסיבות
11:30
השורש
Acid Moon and the Pregnant Sun
רוק פסיכדלי נאמן למקורות ומחובר להווה, מכונן מציאות של שלום, חופש, אהבה ורוקנרול | למידע נוסף
12:30
השורש
12:45 סנגיט קולקטיב מארחים את AvevA
היוצר והמפיק סנגיט סגל עם הרכב חדש (10 מוזיקאים), אלבום חדש, שילוב תרבויות מרחבי העולם - אפריקה, הקאריביים וישראל | למידע נוסף
12:30
שורש - במה קטנה
Itamar
משורר, מפיק וקלידן בניו יורק, החותמת שלו נוצרת על ידיי שילוב הרמוניית ג׳אז ושירים שמביעים תחושות אנושיות. | למידע נוסף
14:00
השורש
רבע לאפריקה
ג’אז-פאנק ישראלי עם מוסיקת גרוב אפריקאית וים תיכונית. רבע לאפריקה דוהרים מהמדבר אל היער | למידע נוסף
15:30
השורש
התקווה 6
התקווה 6 - המופע החדש! רגאיי ישראלי שמח ורקיד. עם חומרים חדשי והלהיטים הגדולים | למידע נוסף