תוכניה Program

יום חמישי 30/05/2019

18:00
העץ
אלון גילרון
אלון גילרון בליווי להקה עם שירים מאלבומו "מוכן להיות אני" | למידע נוסף
19:30
העץ
נועה שפירא ועלמות החן
" דאנס רוק נוירוטי מהחלל ". זמרת-יוצרת, משלבת בין טקסטים נוגעים ללב וצלילים מזיזי אגן | למידע נוסף
20:30
העץ
InAbell
אינדי צ'יל. הופעה אלקטרונית עם סאונד מוקפד ושירי האלבום Humble Wishes שהפיק רועי אביטל (GCM) | למידע נוסף
21:30
העץ
SAFE BOND
רועי פלד והדס הקטר מספרים בשירים את סיפור המפגש בניהם. שירים על קשר, מסע , פחדים , שמחה וכאב. | למידע נוסף
22:30
העץ
22:45 - יואב ארבל
הופעת להקה. מוזיקה מקורית בהשפעת הביץ' בויז, טיים אימפלה, אליוט סמית', פליט פוקסס, רדיוהד ועוד. | למידע נוסף
23:30
העץ
23:45 - Other Face
רוק פסיכדאלי המשלב בתוכו המון סול וסאונדים מרחפים. אוירה של תקליט שעוטפת כל שיר בצבע אחר. | למידע נוסף
02:00
העץ
Monsta (Boaz Bentur) - Deep Dive session
סשן סאונדים ואמביינס אקספרמנטלי באוירה פסיכדלית/מדיטטבית בשכיבה לשעות הלילה המאוחרות של הפסטיבל | למידע נוסף

יום שישי 31/05/2019

09:00
העץ
במה פתוחה בעץ
כמידי שנה בבמת העץ, הנכם מוזמנים לעלות עם יצירה שלכם. | למידע נוסף
10:30
העץ
מירב הלינגר ~ פסנתר ונבל על העץ
עיבודים מיוחדים לשירים מהאלבום הראשון ומהאלבום שבדרך | למידע נוסף
11:30
העץ
יובל סלע * אורן צור * נדב בכר
רוק יהודי במיטבו. | למידע נוסף
12:30
עץ
1:1 לאון פלדמן מארח את אורי בראונר כינורות
לאון פלדמן, עורך ומגיש ברדיו, מקדם ויוזם אירועי מוזיקה ומקדם אג'נדה אלטרנטיבית בכל מקום בו הוא פועל | למידע נוסף
13:00
העץ
הדס אלימלך והפסנתר
הופעה אינטימית עם שירים מקוריים מתוך אלבום ראשון שבדרך. | למידע נוסף
13:30
העץ
13:45 שלי לוי
שלי לוי, זמרת, יוצרת ופסנתרנית, תופסת את מקומה במרכז הבמה עם שירים מקוריים ואינטימיים. | למידע נוסף
14:30
העץ
14:35 - ספיר וולך והלהקה
זמרת-יוצרת פולק אתני מקורי בעברית לקראת אלבום בכורה שהוקלט לייב עם הרכב | למידע נוסף
15:30
העץ
נדב הולנדר
הרמוניות מורכבות, שירים יפים ונגינה מדויקת, שנה אחרי אלבום בכורה מוערך וקצת לפני אלבום שני. | למידע נוסף
17:30
עץ
1:1 לאון פלדמן מארח את אביגיל קובארי
לאון פלדמן, עורך ומגיש ברדיו, מקדם ויוזם אירועי מוזיקה ומקדם אג'נדה אלטרנטיבית בכל מקום בו הוא פועל | למידע נוסף
18:00
העץ
18:15 - ניר שלמה
ניר שלמה, יוצר וגיטריסט. אחרי שני אלבומים מוערכים. בימים אלו מופיע ברחבי הארץ ועובד על אלבום שלישי. | למידע נוסף
19:00
העץ
19:15 - גיל בר הדס
הופעה משירי אלבום הבכורה המתכתבים עם המוסיקה הישראלית הנוסטלגית של שנות ה60 וה70. | למידע נוסף
20:00
1:1 לאון פלדמן מארח את עדי אולמנסקי
לאון פלדמן, עורך ומגיש ברדיו, מקדם ויוזם אירועי מוזיקה ומקדם אג'נדה אלטרנטיבית בכל מקום בו הוא פועל | למידע נוסף
20:30
העץ
לורן נוימן
בקולה העדין והכובש ובשילוב של הרמוניות עשירות וסאונד חם, יוצרת לורן אווירה נוסטלגית-רומנטית שובת לב. | למידע נוסף
21:30
העץ
Oded
גבריות ישירה ושברירית, הרמוניות קוליות ייחודיות ואלקטרוניקה / פולקטרוניקה מלאת מרחב. | למידע נוסף
22:30
העץ
טל פוגל
טל פוגל במופע דואו חשמלי, גיטרות ותופים מרחפים, ביצועים מיוחדים לשירים מכל האלבומים ומאלבום חדש שבדרך. | למידע נוסף
23:30
העץ
אלה רונן והלהקה
גוספל, פולק, ים תיכון ורוק, רקומים בעדינות עם טקסטים דוקרים וקול מלא צבע | למידע נוסף
00:30
העץ
Dialgo
אפרוג'אז פסיכודלי שמפרק ומרכיב מחדש מולקולות של תפיסה מוזיקלית | למידע נוסף

שבת 01/06/2019

09:00
העץ
ספיישל 50 שנה לוודסטוק
יום שבת בבמת העץ יוקדש למחווה לכבוד 50 שנה לפסטיבל שעיצב דור שלם | למידע נוסף
09:00
העץ
יאיר ורמוט - מופע טאר פרסי
ורמוט עם יצירות שהלחין לטאר פרסי על בסיס נוסחאות ה"רדיף" מהמוזיקה הקלאסית מהמזרח. | למידע נוסף
09:30
העץ
9:45 - עונגי ציזלינג - DJ Set
סט אשר יקח אתכם לטיול בעולם של גוספל, סול, רית׳ם אנד בלוז, גרוב ופסיכודליה נעימה | למידע נוסף
12:00
העץ
12:15 / 13:45 - גיל מטוס מתקלט (כאן 88)
תקלוטים מיוחדים לחגיגות ה-50 לוודסטוק. | למידע נוסף
13:00
העץ
Alma Madre' Band
עלמא מאדרה בהרכב מחודש נוחתים ביערות מנשה כחלק מטור ארצי של השקת אלבום הבכורה, חויית רוקנרול 24K | למידע נוסף