תוכניה Program

יום חמישי 30/05/2019

09:00
חוות תלמים
התנדבות בחוות תלמים
רגע לפני שהפסטיבל מתחיל - מתנדבים בחווה אורגנית לבעלי מוגבלויות, בסמוך לפסטיבל | למידע נוסף
17:00
סדנאות
דרך הליצן - רומן קויפמן
החופש להיות ולהביע בפשטות, כנות והרבה הנאה את מי שאני כל רגע ורגע. | למידע נוסף
17:30
סדנאות
הטבע שלך- אייל שי
נצא לטבע שם נפגוש את עצמנו מחדש בנוכחות, בשקט ובעוצמה | למידע נוסף
18:30
סדנאות
רוצים לשיר- מיכל מזר
אוהבים לשיר? מפחדים לשיר? סדנת אילתור בקול, משחררת ופותחת לב! בואו להתנסות ולפלרטט עם החלום – לשיר... | למידע נוסף

יום שישי 31/05/2019

07:00
סדנאות
חמשת היסודות של הצ'י-גונג, עם הילל ירון
נתרגל את הנשימה הדאואיסטית והתנועות של חמשת היסודות: עץ, אש, אדמה, מתכת ומים, המקושרים לאיברים הפנימיים בגוף האדם | למידע נוסף
08:30
סדנאות
יוגה לילדים, עם אור בר
סדנת יוגה, תנועה ומשחק לילדים בליווי כרטיסיות יוגה, מוזיקה והרבה כיף | למידע נוסף
09:30
סדנאות
נשימה מודעת דרך הצ'אקרות- גילי ולנר
סדנה מעמיקה, חוויתית, מאפשרת ומחברת דרך נשימה מודעת דרך הצ'אקרות בשיטת ה- Chakra Breathing | למידע נוסף
10:00
סדנאות
ליקוט ומשחקים בטבע- אורי טרק
נצא לסיור ליקוט ובו נכיר את מה שאפשר לאכול בעונה זו, ובדרך נשחק משחקי יער מגניבים. מתאים לכל המשפחה. | למידע נוסף
11:30
סדנאות
אקרובלאנס עם ינאי ואורין לב-אור
רוצים ללמוד לעוף? בואו ללמוד ולתרגל תנוחות איזון משותפות לשני אנשים או יותר | למידע נוסף
13:30
סדנאות
להתאוורר ולאלתר- סדנת משחק ואילתור, עם נטע זייד
אילתור אימפרוביזציה ומשחק,לכל האנשים שמתגעגעים לצחוק ולהשתחרר, להתחבר לספונטניות ולמשחקיות שבתוכם. | למידע נוסף
15:00
סדנאות
מחול טרייבל פיוז'ן- אליזבת זהר
ריקוד לנשים עוצמתיות. שעה של מחול מבטן האדמה | למידע נוסף
16:00
סדנאות
ילדים מחוללים עולם, עם מורי דטנר
פעילות אינטראקטיבית סיפורית וכיפית בה נעבור מארץ לארץ ונטעם מסגנונות הריקוד השונים היחודיים לאותה ארץ | למידע נוסף
17:00
סדנאות
בוליווד - חיים בסרט הודי... עם יעל טל נוטע
לשמוח, לרקוד, להישבע בקסמו של הריקוד, להרגיש הודו... סדנה חוויתית בקצב סרטי בוליווד. | למידע נוסף
18:00
סדנאות
יוגה דינאמית, עם ניר וענת רז
תרגול דינאמי וזורם המשלב גמישות, כוח ומודעות לגוף ולנשימה. מתאים למתרגלים בכל הרמות שלא פוחדים קצת להזיע. | למידע נוסף

שבת 01/06/2019

07:00
סדנאות
אשטנגה יוגה סדרה ראשונה, עם אוהד עופר
אקאם, דואה, טריני.... בואו לתרגל סדרה ראשונה אשטנגה - בהנחיית אוהד עופר. לאוהבי היוגה הדינמית | למידע נוסף
09:00
מתחם ילדים
יצירת פיות ויצורים מהטבע
סדנת יצירה - פיות ויצורים מהטבע. עם חגה מוליקן | למידע נוסף
09:00
סדנאות
אקרובאלאנס להורים וילדים, עם מיטל רוטשולב
בואו להשתמש בגוף, לצחוק, לשחק וללמוד לעוף בסדנת אקרובאלאנס להורים וילדים (מתאים לילדים מגיל בי"ס) | למידע נוסף
10:30
סדנאות
קונטקט - מפגשים בתנועה, עם שחר בן עמי
ננוע ונשחק בין המרחבים של אני ואת/ה בהקשבה ובתשומת לב, וביחס לקרבה אותה אנו רוצים לחלוק | למידע נוסף
11:00
מתחם ילדים
אם יוצאים עם אסף וחברים מגיעים למקומות נפלאים
עם רגליים בנעלים ועם שכל בראש | יוצאים להרפתקאה שמתחילה במתחם הילדים | עם דר' סוס, אסף ועוד פספוס | למידע נוסף
12:00
סדנאות
Sound Healing Journey, עם רן גרסון
צלילי תודעה וריפוי. מוזמנים למסע מוסיקלי בו תחוו את כוחם המרפא של צלילים ותדרים על הגוף והנפש | למידע נוסף